اخبار ویژهاخبار

(1399/11/15)تقدیر از بانوان شاغل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ،بمناسبت خجسته میلاد بابرکت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز مادر؛

✅بمناسبت خجسته میلاد بابرکت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز مادر،از بانوان شاغل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان: مراسمی بمناسبت خجسته میلاد بابرکت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز مادر مصادف با دهه مبارکه فجر با حضور ناهید پرویز پور مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان  و زهرا نظری عضو شورای شهر خرم آباد و محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، معاونین و بانوان اداره کل در سالن آمفی تئاتر این اداره کل برگزار شد.

🔰محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان  در این جلسه افزود: حضرت فاطمه (س) علیرغم سن کم جزء زنان برتر تاریخ بشریت است، زنی که در مورد او هم سوره نازل شده است هم آیه و هم حدیث و از بزرگی او رسول الله و امیر المومنین بارها لب به سخن گشوده اند.

✅وی ادامه داد:  اینکه امسال روز زن و هفته زن متقارن شده با دهه فجر را به فال نیک می‌گیریم و بد نیست که رازگشایی کنیم از ارزش و ارزشی که انقلاب اسلامی و امام راحل به شخصیت زن ایرانی داده، امروزه زنان دوش به دوش مردان در عرصه های مختلف در حال خدمت هستند و گاه گوی سبقت را از مردان می ربایند.

❇️ناهید پرویز پور مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان در این مراسم گفت: بانوانی که به نوعی نیازمند حمایت های دولتی هستند، اگر آموزش های لازم در این زمینه داده شود باعث کاهش حمایت های مالی به نیازمندی زنان خواهد شد.

✅وی با اشاره به بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: هر کدام از شما یک مسئولیتی در بحث توانمندسازی و توان افزایی در سطح جامعه به خصوص در بحث زنان دارید و صرفاً تاکید ما بر روی  زنان سرپرست خانوار و زنان آسیب دیده نیست و باید به سمت سوی مهارت‌های افزایی زنان نخبه هم برویم، زنانی که کارآفرین هستند زنانی که می توانند مدیریت کنند انشاالله بتوانیم در راستای توان افزایی و مهارت افزایی زنان نخبگان و زنان کارآفرین  گام های ارزشمندی برداشته شود.

🈁زهرا نظری عضو شورای شهر خرم آباد در این مراسم گفت: در حوزه شورای شهر سعی کرده ایم جایگاه بانوان را در همه جوانب حفظ کنیم که در این راستا چند طرح برای حوزه بانوان از جمله پارک تخصصی ویژه بانون در سطح شهر احداث و در حال احداث داریم.

✅وی ادامه داد: یک مجموعه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و تفریحی را در پارک معلم برای بانوان بدنبال طراحی آن هستیم تا انشاالله بزودی کارهای اجرایی آن انجام شود.

✅وی اظهار کرد: از همه بانوان توانمند درخواست میکنم خانه نشین نشوند و در سطح جامعه حضور فعال داشته باشند و  توانمندی خودشان را به عرصه جامعه  نشان دهند.

🔽لازم به ذکر است، در پایان این مراسم، اهداء جوایزی به نفرات برتر ورزشی  که در رشته دارت و طناب کشی و همچنین مقاله نویسی و همکاران با نام فاطمه و زهرا،اهدا شد.
✍️ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content