اخبار ویژهاخبار

(1399/10/21)آموزش، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان کمیته‌امداد در اولویت فنی و حرفه ای لرستان

*در راستای تفاهم نامه استانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (ره) صورت گرفت*

✳️آموزش، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان کمیته‌امداد در اولویت فنی و حرفه ای لرستان

*محمدرضا آذرخش* مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان گفت: در راستای تفاهم نامه استانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (ره)،  آموزش مدد جویان کمیته امداد جهت توانمند سازی و امادگی جهت ورود به بازار کار در اولویت فنی و حرفه ای لرستان است.

✅مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان افزود: ارائه آموزش های مهارتی به جامعه هدف اعم از مددجویان تحت حمایت، دانش آموختگانی که سابقه حمایتی در امداد دارند و کارکنان شاغل کمیته امداد و خانواده آنان از الزامات این تفاهم نامه می باشد.

🔽در این راستا دوره های آموزشی جهت توانمند سازی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان ازنا با رعایت پروتکل بهداشتی در حال برگزاری می باشد.

❇️صادق مرزبان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۹ شهرستان ازنا در این رابطه گفت: دوره های آموزشی جهت توانمند سازی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان ازنا در حال برگزاریست، که در این دوره ها تعداد ۸۰ نفر از مدد جویان در  خوشه های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر آموزش های مهارتی را مطابق استاندارهای آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای  آموزش خواهند دید.

✍️ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content