اخبار ویژهاخبار

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای : در برنامه ششم الزاماً ۳۵ درصد ظرفیت دانشگاه‌ها باید به سمت تغییر کاربری ، مهارت و فناوری برود

 رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای گفت : در برنامه ششم الزاماً ۳۵ درصد ظرفیت دانشگاه‌ها باید به سمت تغییر کاربری، مهارت و فناوری برود.

علی اوسط‌ هاشمی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: انگیزه حضور ما در استان لرستان تکریم به مردم و بودن در خدمت مردم در حوزه آموزش فنی و حرفه‌ای و مهارت است، آنچه که لازمه توانمندسازی آن بخش از جامعه هدفی است که برای موثر بودن در بخش‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی و برای قبول نقش‌هایی که از یک انسان فعال مورد انتظار است در جستجوی مهارت هستند.

وی افزود:امیدوارم که در این سفر منطبق با قابلیت‌ها، اسناد توسعه استان و اسناد بالادست و آنچه که کارفرینان و نقش آفرینان در بخش اقتصادی و اجتماعی به آن اندیشیده‌اند ما هم بتوانیم نقشی را در جهت کسب آمادگی برای آن بخش از جوانان اعم از خواهران و برادرانی که در جستجوی قبول مسئولیت‌های  اجتماعی هستند و به کار می‌اندیشند پذیرا باشیم.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای عنوان کرد: به آن بخش از افرادی که به کار می‌اندیشند باید گفت از طریق مهارت، دستیابی به کار با حداقل زمان ممکن است و این مهمترین هدف است.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content