اخبار ویژهاخباراطلاعیه ها

⁦❇️⁩آموزش های مجازی جایگزین طرح های تابستانی می‌شوند

⁦به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان صبح امروزدوشنبه ۱۶ تیرماه محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی حرفه ای لرستان در برنامه رادیویی زنده سلام لرستان گفت: آموزش های مجازی جایگزین طرح های تابستانی می‌شوند.

محمدرضا آذرخش در ادامه با اشاره به اینکه در سال های بیش از این برای دانش آموزان در فصل تابستان طرح‌های ویژه‌ای داشتیم اظهار کرد: در سال جاری که متأثر از ویروس کرونا هستیم یقیناً سلامت مردم در اولویت بالاتری برای ما قرار دارد لذا صلاح را بر آن دیدیم تا آموزش ها به صورت مجازی انجام گیرد.

آذرخش در ادامه با بیان اینکه رشته های آموزشی که قرار بود تابستان برگزار شوند را در قالب آموزش مجازی آورده‌ایم ابراز داشت: آموزش های مجازی در واقع از طریق دو سامانه eskill,ir که مضمون آموزش های مجازی، الکترونیکی و iranskill,com  که در راستای استفاده از محتوای آموزش مجازی است ارائه می شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان گفت بناست با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و نیز کانون ها و گروه های مردمی در صورتی که فضاهای مناسب واستانداردی در اختیار داشته باشند به ما معرفی کنند و ما نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی در صورتیکه خدشه ای به سلامت هم استانی ها وارد نشود دوره های مورد درخواست را برگزار کنیم.

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content