اخبار

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی ؛

قدردان زحمات فنی و حرفه‌ای هستیم.

⁦✍️⁩به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان، مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از کارگاه تولید پد الکلی و دوخت ماسک که با همت فنی و حرفه‌ای و مشارکت بخش خصوصی راه‌اندازی شده گفت: من قدرددان زحمات و پی‌گیری‌های شبانه‌روزی مدیریت فنی و حرفه‌ای لرستان هستم چرا که تحت هر شرایط در حال خدمت به مردم هستند.🔺دکتر مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در ادامه با اشاره به اینکه، شرایط اقتصادی کشور و استان لرستان اصلا مناسب نیست، افزود: ما باید کارآفرینان را در این شرایط حمایت کنیم چرا که نشان داده‌اند برای رضایت و سلامت مردم مجدانه فعالیت دارند.

🔺وی، اظهار کرد: ما همه باید در کنار هم مشکلات لرستان که بزرگترین آن بیکاری است را رصد و در راستای برطرف کردن آن به نوبه‌ی خود همه تلاش خود را به‌کار بگیریم.

🔸در ادامه محمدرضا آذرخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان با بیان این‌که با استفاده از ظرفیت کارگاه‌های آزاد و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تلاش کردیم تا در بحث کرونا موفق عمل کنیم، گفت: امیدواریم در این بیماری که به نوعی یک آزمایش الهی است در بین مردم و پیشگاه الهی سربلند بیرون آییم.

🔸محمدرضا آذرخش افزود: فضای کارگاه تولید پد و دوخت ماسک را در اختیار بخش خصوصی قرار داده‌ایم که بخش خصوصی نیز با تمام ظرفیت و در 3 شیفت در حال خدمت به مردم است.

🔸وی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در تامین مواد اولیه مشکلی نداشته باشیم.

🔹در ادامه رضا ملکی مدیر شرکت زاگرس تجارت الماس ضمن تشکر از همکاری‌های دلسوزانه مدیرکل فنی و حرفه‌ای لرستان، گفت: روزانه بیش از 80 هزار ماسک بهداشتی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تولید می‌شود که با نظارت صنعت و معدن در اختیار داروخانه‌ها قرار می‌گیرد.

🔹رضا ملکی در ادامه با اشاره به این‌که در حال حاضر بیش از 30 نفر در این کارگاه به صورت شبانه‌روز مشغول به فعالیت می‌باشند، افزود: در برنامه افزایش دستگاه‌های خود را داریم که اگر انجام گیرد ظرفیت اشتغالزایی ما به 60 نفر خواهد رسید.

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content