اخبار ویژهاخباراخبار مراکز استان

⁩مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای به درخواست‌ها و سئوالات هم استانی‌های عزیز پاسخ داد

‍ ⁦❇️⁩مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای به درخواست‌ها و سئوالات هم استانی‌های عزیز پاسخ داد.

🔺محمدرضا آذرخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گفت: فلسفه وجودی دستگاه‌های اجرایی ارایه خدمات به شهروندان است که  با استفاده از منابعی که در اختیار است به مردم ارائه خدمت می‌کنند.

🔻آذرخش ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) اظهار داشت: در سامانه سامد ما همسو با نیازها و خواسته‌های مردم خود را ملزم به پاسخگویی به همه هم استانی‌ها می‌دانیم.

🔻وی افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان پذیرای پیشنهادات و انتقادات رسیده بوده و هم‌چنین پاسخگویی به سوالات عموم مردم را وظیفه خود می‌داند.

🔻مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ ای لرستان عنوان کرد: برنامه سامد (ارتباط دولت و مردم) خوشبختانه موجب اتحاد بین دستگاه‌های اجرایی شده است،  هم‌چنین در استانداری لرستان به همت *مهندس خدانظر دریکوند، مدیرکل بازرسی استانداری*  و همکاران محترم این اداره برنامه‌های خوب و منسجمی در راستای خدمت به مردم طراحی و اجرا می‌شود.

🔻آذرخش با بیان این‌که ما از این اقدام در جهت حل مشکلات مردم نهایت بهره را می‌بریم، ادامه داد: تعدادی از هم استانی‌های عزیز در سامانه سامد تماس برقرار شد که خوشبختانه توانستیم پاسخگو تمامی سوالات همه عزیزان باشیم.

🔻وی اضافه کرد: بر این اساس مردم عزیز از هر نقطه استان می‌توانند با سامانه مورد نظر تماس برقرار نموده و ضمن ثبت درخواست خود در سامانه مورد ثبتی خود را پیگیری نمایند.

🔻مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ ای لرستان خاطر نشان کرد: هم‌چنین روسای تمامی مراکز فنی و حرفه‌ای بایستی خود را ملزم به پاسخگویی دانسته و در راستای پیگیری و رفع مشکلات مردم تلاش و جدیت به خرج دهند.

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content