اخبار ویژهاخباراخبار مراکز استانخرم آباد

⁩تعامل قضایی فنی و حرفه‌ای لرستان درجهت ارائه بهترخدمات

⁦❇️⁩ درتعامل آموزشی و قضایی  مجازات جایگزین آموزشی  جای حبس برای زندانیان را می‌گیرد.

⁦✍️⁩به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان، در راستای تعامل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان با دیگر دستگاه‌های دولتی ، دیداری با محمد رزم، رییس کل دادگستری استان صورت گرفت.

🔸وی در آغاز سخنان خود، ضمن تشکر از پی‌گیری‌های محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای برقراری این دیدار، گفت: قول مساعد می‌دهم تا زمینه‌ای فراهم گردد که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای جایگزین حبس برای زندانیان شود.

🔸محمد رزم افزود: از هر گونه همکاری بین دستگاهی در راستای ارائه خدمات آموزشی بهتر به مددجویان و افراد در معرض آسیب دریغ نخواهد شد.

🔸رزم در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این‌که همه‌ی ما باید در راستای هموار کردن مشکلات مددجویان، نهایت تلاش خود را به‌کار ببریم، تصریح کرد: بدون‌ شک کمک به هم‌نوع آن‌ هم انسان‌هایی که حال به هر دلیلی در زندان به‌سر می‌برند از جمله وظایفی است که همه‌ی ما بایدجز وظایف اجتماعی خود قرار دهیم.

🔻در ادامه، محمدرضا آذرخش، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان نیز گفت: یقینا اگر با نظارت و پی‌گیری‌های رییس کل دادگستری لرستان، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به‌جای مجازات برای زندانیان به‌عنوان یک فرهنگ، نهادینه شود، نقش بسیار تاثیرگذاری در کاهش آمار بازگشت زندانیان خواهیم داشت.

🔻وی، ادامه داد: فنی و حرفه‌ای لرستان در ترویج این فرهنگ و فراهم ساختن زمینه‌ی مناسب در این راستا، نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گیرد و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content