اخبار

محمدرضا آذرخش،مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان :آموزش های مهارتی  برای همه

⁦❇️⁩آموزش های مهارتی  برای همه.

⁦✍️⁩به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان: محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: با همکاری آموزش و پرورش لرستان برای دانش‌آموزان دوره راهنمایی آموزشهای مهارتی برگزار می کنیم.

⁦✔️⁩محمدرضا آذرخش اظهارداشت: در سال جدید در زمینه های خدمات، صنعت و کشاورزی با رویکرد آموزش های نوین اقدام خواهیم کرد و در کنار آموزش هایی که در اختیار داریم دو رشته آموزش انرژی های نو و آموزش گیاهان دارویی اضافه خواهد شد که در شهرستان های استان به صورت پایلوت شروع خواهند شد.

⁦✔️⁩مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با اشاره به اینکه آموزش های مهارتی را به خانه ها خواهیم برد، گفت: امیدوارم بتوانیم آموزشهای مهارتی را به  عنوان یک فرهنگ نهادینه کنیم‌. در سال گذشته توانسته ایم آموزش را در زندان ها، پادگان ها و در مناطق حاشیه نشین شهرستان ها،جواردانشگاهها،درکنارصنایع  ونیزدوره های خاص فنی، برای ادارات فنی خاص برگزارکنیم.

⁦✔️⁩وی افزود: به دنبال این هستیم که هیچ جایی بدون آموزش نماند و سعی داریم آموزش ها را در خانه ها ببریم تا مردم بتوانند بیشترین بهره رااز آموزشهای مهارتی ببینند .

⁦✔️⁩آذرخش تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش استان برای دانش‌آموزان دوره راهنمایی که موظف به گذراندن ۶۰ ساعت دوره مهارت هستند، آموزش مهارتی برگزار خواهیم کرد.

⁦✔️⁩مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان بیان کرد: این روش باید در بین دانش‌آموزان و دانشجویان ادامه دار باشد تا بتوانیم سن آموزش را پایین بیاوریم که مطمئناً بازخورد آن در آینده بیشتر خواهد بود.

⁦✍️⁩روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نوزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content