اخبار ویژهاخباراخبار مراکز استان

دیدار مدیر کل فنی و حرفه ای استان لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان

🔺به‌ مناسبت فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط‌عمومی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات دیدار و گفتگو کرد.

⁦✍️⁩ به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان: محمدرضا آذرخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان با بیان این‌ که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای منطبق با نیازهای روز است، گفت: بسیاری از بانوانی که زیر نظر فنی و حرفه‌ای آموزش‌های لازم مهارت را دیده‌اند به‌ صورت خودجوش نمایشگاه برگزار کردند و این باعث افتخار و سربلندی ما است.

🔸محمدرضا آذرخش در ادامه با اشاره به این‌که تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا آموزش‌ها همگام با ایجاد اشتغال در جامعه باشد،

🔸اذرخش در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این نکته که در بحث دانشگاهی و تحصیل متاسفانه فاصله‌ی بسیار زیادی بین مباحث تئوری و عملی وجود داشته و دارد و سعی ما با کمک دانشگاهها درکم کردن این فاصله هاست.

🔸آذرخش، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات استان بر طرف شود باید نیازسنجی بهتری صورت بگیرد، مشکلات رصد و در راستای بر طرف کردن آن به‌ صورت مشترک قدم برداریم.

🔸 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ادامه داد: هر جایی که احساس شود فنی و حرفه‌ای می‌تواند به کمک رسانه‌ها در این امر مهم تاثیرگزار باشد از هیچ‌ گونه تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

🔸 محمدرضا آذرخش در ادامه سخنان خود با بیان این‌که در یک برهه، کیفیت آموزش در فنی و حرفه‌ای پایین آمده بود، افزود: روند بالا رفتن کیفیت آموزش به وسیله مربیان از جانب فنی و حرفه‌ای در حال افزایش است، مربیان دغدغه بسیار بالایی در جهت ارائه آموزشهای بروز هستند.

🔸آذرخش، افزود: در حاال رایزنی هستیم تا با فراهم نمودن امکانات بیشتر، زمینه‌ی آموزش بهتر و علمی‌تر را برای هنرجویان فراهم کنیم.

🔸وی با بیان این‌که، جوان‌گرایی را همواره در آموزش فنی و حرفه‌ای مد نظر داریم و به آن پایبند هستیم، خاطر نشان کرد: اما معتقد هستیم باید در کنار جوان‌گرایی استفاده از تجربه را هم داشته باشیم.

 

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content