اخبار ویژهاخبار

تفاهم‌نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

🔻انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

⁦✍️⁩به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان طی جلسه‌ای که با حضور رییس بانک  توسعه تعاون استان به همراه معاونین در دفتر مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان برگزار شد، در این جلسه تصویب  شد تفاهم‌نامه همکاری در راستای تعامل بیشتر، منعقد و بعداز تنظیم، به امضای طرفین برسد.

🔹محمدرضا آذرخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان: در آغاز این دیدار با بیان این‌که خوشبختانه مطالعه و آسیب‌شناسی در راستای عملکرد بهتر بانک به خوبی توسط رییس بانک تعاون لرستان رصد شده است.

🔹آذرخش در ادامه با بیان این‌که بانک تعاون و آموزش فنی و حرفه‌ای در واقع  زیر مجموعه یک خانواده هستند، اظهار داشت: پرسنل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان حدود 400 نفر هستند که ما از بانک تعاون تقاضا داریم  تسهیلات و خدماتی  درشآن کارمندان نجیب وفهیم فنی و حرفه‌ای ارائه نمایند و یقینا با توجه به تجربیات ریاست امور شعب استان در امور مختلف با اجرای این تفاهم نامه همکاری خوبی برای دو جانب صورت خواهدگرفت..

🔸در ادامه این جلسه فریدون خالویی رییس بانک توسعه تعاون استان لرستان نیز با بیان این‌که ما هم بسیار راغب به همکاری با اداره کل اموزش فنی و حرفه‌ای لرستان هستیم، گفت: بدون شک همکاری با این اداره کل می‌تواند یک تجربه بسیار شیرین در سابقه فعالیت بانک تعاون استان لرستان باشد.

🔸وی، افزود: اهداف ما در همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای چندین برنامه از جمله ترسیم آینده و حمایت از توسعه و تلاش افرادی است، که قصد دارند شخصی تاثیرگزار برای خانواده و جامعه خود باشند.

⁦✍️⁩روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content