اخبار ویژهاخباراخبار مراکز استانخرم آباد

تجلیل مدیر کل فنی و حرفه ای استان لرستان از همکاران روابط عمومی

‍ ‍ ‍🔻 به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت:

🔹مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان  به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی در دیدار با همکاران روابط عمومی این اداره کل ضمن تبریک فرا رسیدن این روز با قدردانی از کارکنان روابط عمومی و خدا قوت به آنان از تلاش ها و فعالیت های روابط عمومی تجلیل به عمل آورد.

🔹 محمدرضا آذرخش در این جلسه با اشاره به ماموریت ها واهداف مهم این اداره کل در سال ۹۹ گفت: روابط عمومی ویترین یک مجموعه است و با توجه به اینکه سال پرکاری را پیش رو داریم همکاران روابط عمومی باید عزم خود را برای نیل به اهداف و ماموریت های از پیش تعیین شده جزم کنند.

🔹وی افزود: طی ماه های گذشته روابط عمومی نقش بسیار پررنگی را در به روز رسانی فعالیتهای انجام شده اداره کل   و ارتباط مثبت و سازنده با اصحاب رسانه ایفا کرد که  جا دارد از تلاش  این عزیزان  تشکر بعمل آوریم .

🔹وی در ادامه صحبتهای خود اظهار داشت :روابط عمومی به یک فرد یا سازمان کمک می‌کند که رابطه‌ای سازنده و مثبت با عموم جامعه داشته باشد و این کار از طریق ارتباطات، رسانه‌های سنتی، شبکه‌های اجتماعی و برخوردهای حضوری (سخن‌رانی‌ها، دیدارها و…) انجام می‌پذیرد. علاوه بر این، دفاع از شهرت و محبوبیت سازمان در جریان بحران‌های مختلف نیز بر عهده‌ی روابط عمومی‌ست.

🔹آذرخش خاطر نشان کرد: یک سازمان برای نیل به اهداف و برنامه های خود نیازمند برخورداری از یک روابط عمومی قوی و پویاست که خوشبختانه این پویایی در روابط عمومی اداره کل به چشم می خورد.

🔹وی در پایان صحبت های خود با اهداء لوح تقدیر از فعالیت ها و تلاش ها همکاران حوزه روابط عمومی قدردانی و به آنان خداقوت گفت.

✍🏻کیانوش بازگیر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content