اخباراخبار مراکز استانپلدختر

بازدید سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای پلدختر از آموزشگاههای آزاد تولید کننده ماسک

🔹دستان پرتلاش آموزشگاههای آزاد آموزش فنی و حرفه ای لرستـــان همچنان به مدد مدافعان سلامت می آید .

⁦♦️⁩به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان: از بدو شیوع ویروس کرونا آموزشگاه «گل کت» معمولان با ۲۰ نیروی ماهر و خادم به تولید ماسک پرداخته و از آغاز سال جدید تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک دوخته و تحویل ارگانها و نهاد های دولتی داده است.

⁦✔️⁩قیصر دانشگر سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای پلدختر: بعد از بازدید کارگاه تولید ماسک گل کت معمولان گفت : همت و تلاش شما در راستای کمک به تیمها و سربازان سلامت ستودنی است و این یکی از بهترین خاطرات شما در دوران زندگی تان خواهد بود.

⁦✔️⁩وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و کارکنان آموزشگاه گل گت، تلاش آنان را لبیک به ندای مقام معظم رهبری در سال جهش تولید دانست و گفت : بنا بر دستور محمدرضا آذرخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، آموزشگاه گل گت معمولان از همان روزهای آغازین شیوع ویروس منحوس کرونا با همکاری  بسیج شهرستان پلدختر و معمولان و حمایت همه جانبه فرماندهی سپاه استان شروع به فعالیت و تولید ماسک کرده و تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک تحویل جامعه سلامت استان داده است.

⁦✔️⁩دانشگر همچنین از سپاه، امامان  جمعه شهرستان پلدختر و معمولان و نیز فرماندار شهرستان و بخشدار معمولان ، فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان و بانک رسالت استان تقدیر و تشکر کرد.

⁦✍️⁩روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content