اخبار ویژهاخبار

اولین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان بصورت ویدئوکنفرانس به ریاست مدیرکل  آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان

اولین جلسه ،شورای اداری اداره کل آموزش فنی وحرفه ای  استان بصورت ویدئوکنفرانس به ریاست مدیرکل  آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان برگزارشد.

✍🏻به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان اولین جلسه رسمی شورای اداری اداره کل با ریاست محمدرضا آذرخش در خصوص  بررسی عملکرد اداره کل در سال ۹۸ و تجزیه وتحلیل نقاط ضعف وقوت  برگزار شد .

🔹در ابتدای جلسه محمدرضا آذرخش با تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی صحت و سلامتی برای کلیه همکاران ومردم شریف ایران ا،ظهار داشت :سال ۹۸ سال سخت و دشواری بود زیرا که در اولین روزهای آغازین سال شاهد بروز سیل ویرانگر در شهرستانهای استان بودیم و بواسطه حس انسان دوستی و مسئولیت پذیری ، و خدمت به نظام و مردم در همان ساعات اولیه سیل کلیه امکانات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با رشادت همکاران عزیز خالصانه در اختیار سیل زدگان قرارگرفت؛ وی با بیان اینکه با گذشت یک سال از سیل هنوز هم امکانات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نورآباد در اختیار بنیاد مسکن استان قزوین که استان معین معرفی گردید قرار گرفته است .

🔹آذرخش گفت : خدا را شاکریم که با تمامی مشکلات و وضعیت سخت تحریم ها و شرایط اقتصادی کشور این اداره کل توانست طی این مدت به تمامی تعهدات آموزشی خود عمل نماید و چیزی بالغ بر ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار نفر ساعت آموزشی بیشتر از تعهدات خود عمل نماید ؛ و در حوزه پشتیبانی، آموزش همکاران ، صدور احکام ، انضباط مالی ،جذب کامل اعتبارات استانی و ملی ، رشد مثبت و قابل توجهی شاهد بودیم.

🔹وی اظهار داشت : با همت همه مسئولین و روسای مراکز اداره کل به بحث مغفول شده واگذاریها ورود پیدا کرد یم و خوشبختانه با برنامه ریزی های دقیق و منظم موفق شدیم که بخشی از املاک مازاد  را به چرخه تولید برگردانیم و توانستیم با اجاره این اماکن به بخش خصوصی هم هزینه حامل های انرژی را ازدوش اداره کل ودولت برداریم و هم به بحث اشتغالزایی تولیدکنندگان بپردازیم .

🔹آذرخش تصریح کرد :  انتصاب  آقای هاشمی به عنوان ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نقطه عطفی بود که درهمان بدو ورود با پیگیرهای مستمر و فراهم سازی بستر مناسب  شاهد افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان بودیم که جا دارد از همین جا از ایشان و تیم  تشکیلاتی سازمان تشکر و قدردانی بعمل آوریم .

🔹وی با اشاره به برنامه های از پیش تعیین شده در سال ۹۹ از کلیه همکاران درخواست کرد که مطالبات به حق ریاست سازمان و افکار عمومی را با تمام جدیت پیگیری کنند و در بحث آموزش، نگاه نو را سرلوحه کار خود قرار دهند.  و از نگاه سنتی عبور کنند.همچنین به بحث آموزش های مجازی توجه بیشتری داشته باشیم و بر اساس تقاضا و نیاز جامعه ونیز آموزش متناسب با بازار کاربعنوان یک اصل قرار گیرد.

🔹آذرخش در پایان جلسه از تمامی عزیزانی که  به صورت خود جوش در پویش تولید ماسک در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کووید ۱۹ با اداره کل همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد واز دوربوسه بر  دست تمامی پرسنل جامعه پزشکی زدکه نمایشی سترگ راازایثار وفرهنگ والای ایرانی درمقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشتند.

⁦✍️⁩ روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content