مرکز شماره یک برادران خرم آباداخباراخبار مراکز استانخرم آباداطلاعیه ها

تولید و توزیع بیش از 10 میلیون ماسک در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

تولید و توزیع بیش از 10 میلیون ماسک در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

10 میلیون و 135 هزار و 743 عدد ماسک، 196 هزار 264 دست لباس ایزوله و گان و تعداد 250 هزار و 288 سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا،  توسط بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تا 24 فروردین ماه تولید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، اقدامات صورت گرفته با مشارکت مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شامل: اختصاص فضا و تجهیزات کارگاهی، تولید ماسک و لباس ایزوله، دستکش، تأمین تجهیزات و مواد مصرفی از جمله چرخ خیاطی، پارچه، اتو، مشارکت در تولید مواد ضد عفونی کننده می باشد.

بنا براین گزارش، 250 هزار و 288 اقلام بهداشتی شامل: تولید صد و 11 هزار و 270 جفت دستکش، 13هزار و 960 لیتر مواد ضدعفونی کننده و همچنین سایر ملزومات ( پاپوش- بسته بهداشتی ) می باشد.

این گزارش می افزاید: اختصاص فضا و تجهیزات کارگاه های طراحی دوخت مراکز آموزش فنی و حرفه ای به صورت شبانه روزی به سایر نهادها از جمله فرمانداری و بسیج سازندگی از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: با هدف همکاری با سایر دستگاه های شرکت کننده در این پویش، اعزام مربی، مهارت آموز و سرباز مربی به کارگاه های تولید ماسک و لباس ایزوله انجام شده است.

حضور فعالانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پویش مقابله با شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن