بیانیه حفظ حریم شخصی

اردیبهشت 11, 1399

به وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان خوش آمدید. این اداره کل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنیت اطلاعات، محتوی وب سایت، پست الکترونیکی و اکانت ها به شرح مواردی می پردازیم:

امنیت اطلاعات :
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

محتوی تارنما:
به غیر از درج رویدادها و تازه ها و اطلاع رسانی های لازم، مخاطبین می توانند از طریق ‌دفترچه های راهنما، دستور العمل  و بخشنامه ها، فرم های ارزیابی و …. به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند. اکثریت مطالب با نظارت مدیر کل مجموعه و واحد روابط عمومی بر روی تارنما قرار می گیرد.

پست الکترونیک، سامانه های اتوماسیون اداری و دبیرخانه:
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اختیار دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار می گیرد این فرم ها پس از تأئید مدیر کل دستگاه به طور معمول نام کاربری و رمز ورود دراختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند.

پیوندها:
در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
Skip to content