ملاقات با خانواده شهدای کارکنان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خرم آباد و تجدید میثاق با آرمانهای مقدس شهدای دفاع مقدس

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، در ایام عاشورای حسینی و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان به همراه محمد دولتشاه جانباز دوران دفاع مقدس و مسؤول امور ایثارگران اداره کل، جمعی دیگر از کارکنان این اداره کل به دیدار خانواده ی محترم شهدای همکاران شهرستان خرم آباد رفتند و با حضور در منزل شهدای پاریاد، گودرزیان، فلاحوند چگنی و علیمحمدی با خانواده ی این شهیدان گران سنگ در فضایی صمیمانه به گفتگو نشستند.

رحمن قلاوند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با تجلیل از رشادتهای شهدا، هدف از این دیدارها را تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و عرض ارادت به خانواده های معظم آنان عنوان کرد و بیان داشت: شهدا چراغ راه هدایت ما هستند و از خدا می خواهم ما را ادامه دهنده ی راه شهدا قرار دهد.

وی افزود: اگر سعادت داشته باشیم در این دنیا دنباله رو راه شهدا باشیم، ‌بعد از زندگی در این دنیا نیز از انفاس قدسی شهدا محروم نخواهیم شد.

قلاوند با آرزوی تندرستی و سلامتی برای خانواده معظم شهدا گفت: امیدوارم خداوند توفیقی به ما عنایت فرماید تا خدمتگزاران خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خانواده مکرم شهدا باشیم.

در این دیدار خانواده شهدا به بیان خصوصیات اخلاقی شهیدان خود، خاطرات و وصیتنامه ها ی آنان پرداختند که باعث ایجاد جو معنوی گردید.

در این دیدارها توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، لوح تقدیری به رسم ادب و ‌احترام تقدیم خانواده ی معظم شهیدان گردید.