شمیم خدمت به شهدا در اداره آموزش فنی و حرفه ای سلسله به مشام می رسد

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، جلسه ای با حضور گورزیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سلسله و زرینی رئیس بنیاد شهید شهرستان در راستای خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا بر گزار گردید .

مهندس گورزیان رئیس اداره آموزش فنی وحرفه ای شهرستان سلسله با اشاره به اینکه شهدا چشمه پاکی می باشند و خانواده های شهدا حق بسیاری برگردن ما دارند خدمت به خانواده معظم شهدا را یک وظیفه شرعی و مدیریتی ذکر کرد و  اولویت سازمان فنی وحرفه ای را آموزش همگانی فنی وحرفه ای به فرزندان شهدا توصیف کرد.

سپس با بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مربوط و با بررسی های صورت گرفته مقرر گردید، افرادجویای کار و متقاضیان تسهیلات خود اشتغالی و کار افرینانی و همچنین افراد فاقد مهارت صاحبان مشاغل و حرفه های بازار کسب و کار توسط اداره بنیاد شهید شهرستان شناسایی و بمنظور مهارت آموزی و ارتقاء مهارت به اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان معرفی گردند.

همچنین اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دوره های آموزشی را برای دانش اموزان مقطع متوسطه علاقه مند به فراگیری اموزشهای فنی و حرفه ای بجهت مهارت آموزی و اخذ مدرک دیپلم کارو دانش که توسط بنیاد شهید شهرستان معرفی شده اند، ارائه دهد.

در پایان جلسه نیز تفاهم نامه همکاری مابین مرکز اموزش فنی وحرفه ای و بنیادشهید انقلاب اسلامی شهرستان منعقد و به امضاء طرفین رسید.